Oppo Markası Tarafından İlk Ekran Altı Kamerası Oluşturuldu

 Oppo Markası Tarafından İlk Ekran Altı Kamerası Oluşturuldu

Oppo markası, dünyada bir ilke imza atarak ilk ekran altı kamerasını oluşturdu. MWC 2019 Shangay’da yapılan bu yenilik ile kamera altı selfie teknolojisi tüm dünyaya tanıtıldı. Oppo tarafından özel olarak uygulanan şeffaf bir malzeme ile birlikte özel bir pikselde bu yeni cihazın donanımında yer alıyor. Normal kameralara oranla daha büyük ve daha gelişmiş bir lens tercih ediliyor. Bu cihazda ekran kalitesi daha da arttırılmış bir hale geldi. Ekran altı kamerası özelliği hazırlanırken birçok algoritma üzerine çalışmalar yapılmıştır.

Oppo Bir İlke İmza Attı

Oppo markası tarafınan hazırlanan ve dünyada ilk ekran altı kamerası olan akıllı telefon üzerine yoğun bir çalışma başlamış durumdadır. Şu an telefon üzerine hiçbir bilgi piyasaya sunulmamıştır. Ancak bu telefon hakkındaki detaylı bilgileri 2019 yılı içerisinde bildirmesi beklenmektedir.

Sürekli olarak yaptığı yenilikler ile kendini ön plana çıkaran Oppo markası, dünyada akıllı telefon üreten firmalar arasında ilk beşe girerek en iyilerden biri olduğunu kanıtladı. Ürettiği her telefonda farklı bir yenilik sunarak gözleri üstüne çeken bu marka daha da büyük başarılara imza atacak gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan MONACOİN NEDİR? başlıklı makalemizde MONACOİN DEĞERİ NEDİR?, MONACOİN MADENCİLİĞİ NASIL YAPILIR? ve MONACOİN NASIL ALIRIM? hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir