Google News Kayıt Nedir?

Google News Kayıt Nedir?

 

Google News Kayıt olma şartlar ve tüm bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

 

Google News servisi, Google’ın arama motorundan ayrı bir platformudur. Bu platformda olmak için belirli şartlar yerine getirilmesi gerekmektedir.

 

Bu şartlar nelerdir?

İlk öncelikle copy/paste siteler kayıt olmaları hemen hemen imkansızdır. Nedeni ayrıcalıklı olmanız gerekmektedir.  Ayrıcalık derken neyi kastediyoruz Örnek : Haber sitesi sahibisiniz ama sağdan soldan haberleri sitenize entegre ediyorsunuz. Sizin farklılığınız bu noktada kalmaktadır. Google NEWS kayıt olmak istiyorsak ilk önce 3 temel kuralı yerine getirmelisiniz. Bu 3 temel kuralı takmayanlar uygulamayanlar zaten mümkün değildir kayıt olmaları bizler ekibimiz bütün sitelerle çalışmıyoruz rastgele başvuru yapmıyoruz. Sağda solda yapanlar çok sırf para kazanma hırsına sitenize olumsuz yönde başvuruyu eksiklerle dolu yaparak 60 gün beklemenize neden oluyorlar bugüne kadar çalışma yaptığımız site sahiplerinin yorumları sitemizde Referanslar sayfamızda okuyabilirsiniz. Ayrıca telefon mail yoluyla bizlere ulaşarak referanslarımızdan bir kaçını temin edebilirsiniz. Herkese göndermeme hakkımız saklı olup ciddi ve tamamen ilgilenen kişilere verilmektedir.

 

Google News ile ilgili sorulan sorular:

 

Haber sitesi sahibiyim kaç kategoriye eklenir sitemiz?

 

Google News kategorisel olarak 10 Ana kategori vardır bunlardan

 

Gündem, Siyaset, Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji, Dünya/Haberleri, Yerel Haberler gibi kategorilere sahipseniz google news kayıt esnasında ilgili kategorileri ekleyebilirsiniz

 

Alan adım yeni başvuru yapmak için neler yapmam gerekli?

 

Bu hizmetimize tabi tutulan sitelerde aranan kriterlerimiz farklı olup mutlaka ön görüşme yapmalısınız Google News kayıt olmak için bizimle

 

Sizin ayrıcalığınız farklılığınız nedir?

 

Bizim işimizde asla acemiliğe yer olmayıp tamamen ciddi,tarafsız,uzman kadroya sahibiz. Kayıt ettirdiğiniz sitelerle kaç gün zaman diliminde çalıştınız? Bizimle Google NEWS çalışması yapan sitelerde hizmet süremiz 30 gündür.

 

Hangi temaları veya wodpress sitelerle çalışıyormusunuz?

Referanslarımızda Te Bilişim,Gazi Soft,Tumeva, Cm Bilişim ve WordPress sitelerde bulunmaktadır.

 

Google News Kayıt olmak ne gibi farklılık yaratıyor?

 

Arama motorunda ilk sıralarda çıkmak haber siteleri için oldukça önem arz eder. Google News hizmetine ekli olan siteler bu konuda oldukça avantaj sağlamış oluyor. Haber sitenizin kalitesi ne kadar yüksek düzeyde olursa olsun ya da içeriğiniz ne kadar özgün olursa olsun, eğer hala Google News kaydınız yok ise haber sitenizi arama motorunda belli bir seviye çıkarmanız oldukça zor olacaktır. Google News, arama motorunda haber sitelerinin sıralaması haricinde, haberin yer aldığı kategorilere göre de sıralama gerçekleştirebiliyor. Böylece kullanıcılar herhangi bir kategoride arama yaptığında o kategorideki haberler ayrıca sıralanıyor. Böylece Google haksız rekabetin de önüne geçmiş oluyor. Kısacası SEO ile ilgilenmeniz bile gerektirmeyecektir.

 

Sizde Google News kayıt ile ilgileniyorsanız, https://www.googlenewskayit.com sitesini ziyaret ederek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Php Nedir ? Neler Yapılabilir? başlıklı makalemizde php ile neler yapilabilir, php nedir ve PHP NEDİR VE NELER YAPILABİLİR? hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir